3 sposoby na walentynkowy wyjazd, który trafi w Jej gust.

3 sposoby na walentynkowy wyjazd, który trafi w Jej gust.

Szukasz pomysłu na walentynkowy wyjazd dla dwojga? Romantycznych miejsc dla zakochanych par jest mnóstwo. Jeśli chcesz trafić w upodobania swej wybranki i być niebanalnym to czytaj dalej. Oto 3 gotowe propozycje na ten wyjątkowy dzień.

Właśnie poznałeś cudowną dziewczynę i znajomość rozwija się obiecująco. A może w Twój wieloletni związek wkradła się rutyna? Nic dziwnego, że chcesz ze swoją dziewczyną spędzić więcej czasu. Wprowadzić do tej relacji nieco intymności. 

Na zbliżające się walentynki postawiłeś więc na wyjazd. Tylko co tak naprawdę wybrać, by rozpalić Jej serce? Gdzie jechać? Czasu na zorganizowanie wszystkiego zostało niewiele. Bez paniki. Mamy dla ciebie gotowe pomysły, aby ten czas zaowocował gorącym uczuciem.

Ekskluzywny bal na zamku.

Jeśli Twoja wybranka lubi luksus, podaruj Jej romantyczny pobyt w pałacu. 

Kotlina Jeleniogórska to region Polski gdzie znajdziesz ich najwięcej. Pałace, dwory i zamki przekształcone są w stylowe hotele SPA z bogatą ofertą walentynkową.

Wytworna kolacja skruszy Jej serce. Namiętny masaż przy blasku świec rozpali Jej zmysły. Po takim weekendzie To Ty będziesz dla Niej jak George Clooney.

Kameralna atmosfera bez zadęcia.

Jeśli Twoją dziewczynę kręcą swojskie klimaty, to Mazury będą strzałem w dziesiątkę.

Kulig przez las wieczorową porą. Sanie ciągnięte przez konie w świetle pochodni. Na koniec ognisko, pieczone kiełbaski i grzaniec. I już wiesz, że taką przygodą zdobędziesz jej serce. Po takich atrakcjach konieczny będzie relaks. Kąpiel w gorącej balii stworzy intymną atmosferę do rozmowy i nie tylko😉.

Na pobyt tutaj wybierz:

  • klimatyczny hotel
  • agroturystykę z duszą
  • stadninę konną.

Z dala od tłumów i tylko we dwoje

Jeśli cały przepych walentynek jest nie dla was. Chcecie uciec od tłumów zakochanych par? Bory Tucholskie dadzą Wam wytchnienie i zauroczą swą dzikością.

Luksusowych ośrodków SPA w środku lasu nie brakuje. Podobnie jak kameralnych pensjonatów.

Najlepszym miejscem na spacer będzie Rezerwat Przyrody Cisy Polskie. Towarzyszyć wam będą jedynie bieliki, puchacze czy borsuki. Na obiad wybierz urokliwe Stare Miasto w Chojnicach. Finałem niech będzie romantyczny wieczór w jacuzzi lub lampka wina przed kominkiem.

***

Teraz już wiesz, gdzie zabrać swoją dziewczynę i zrobić na Niej wrażenie. Znasz Jej upodobania. Zostało tylko wybrać jedną z opcji, która trafi w nie idealnie.

Myślałeś o tym, jak wyróżnić ten wypad na swojej mapie podróżnika? Przygotowaliśmy coś specjalnego. Zajrzyj tutaj.

Nie masz takiej mapy? Z okazji walentynek przygotowaliśmy promocję na cały asortyment. Użyj kodu ALL10 i wybierz mapę dla siebie. Znajdziesz ją tutaj.

A może chcesz uwiecznić niezapomniane chwile ciekawym upominkiem? Drukowany obraz ze zdjęcia z pewnością sprawi Jej przyjemność. Jak zrobić taki obraz przeczytasz tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co mówią nasi Klienci
337 opinii