Podróż poślubna do Włoch to najlepszy wybór. Dowiedz się dlaczego.

Podróż poślubna z gwarancją najlepszej dla Ciebie pogody

Czy wiesz, że Sycylia to wyspa z największą ilością słonecznych dni w Europie? Reszta kraju to miejsce z przyjemnym, śródziemnomorskim klimatem. Wyborna pogoda jest tam prawie cały rok. Nie ryzykuj i nie spędź podróży poślubnej w hotelowym pokoju. W sumie to nie takie złe rozwiązanie. To sprzyja bliskości😉. Tylko po pewnym czasie może już się znudzić.

Nie lubisz upałów? Na podróż poślubną wybierz północ kraju. Najlepszy czas to okres od kwietnia do września z pominięciem letnich miesięcy.

Na południu słońce i ciepło panują przez cały rok. Lipiec i sierpień to wybór dla największych amatorów wysokich temperatur.

Dokładne informacje o pogodzie, aby zgrać ją ze swoim terminem podróży poślubnej, znajdziesz tutaj.

Na podróż poślubną masz największy wybór romantycznych miejsc.

Wymarzona podróż poślubna to dla Ciebie pobyt w romantycznym mieście? We Włoszech znajdziesz ich najwięcej. Najbardziej znane to:

  • Wenecja
  • Rzym
  • Florencja
  • Mediolan
  • Werona — miasto najsłynniejszych kochanków Romea i Julii

Ale Włochy to również przepiękna prowincja. Każde małe miasteczko to urokliwe uliczki i zachwycające widoki. To stworzy dla Was idealną oprawę, by cieszyć się sobą. O tych mniej znanych, ale magicznych miejscach przeczytasz tutaj.

Wykorzystaj potencjał Włoch! Zrób ze swojej podróży poślubnej podróż po romantycznych zakątkach Italii.

Do zaplanowania tej wyprawy przyda Ci się korkowa mapa. Zaznacz na niej miejsca, które odwiedzisz. Użyj do tego wyjątkowych pinezek. Tak powstała mapa to niebanalna pamiątka, która ozdobi wasz wspólny dom.

Włochy to jedzenie i wino w najlepszym gatunku

Co podkreśli wyjątkowość podróży poślubnej? Kolacje z wyśmienitym jedzeniem i winem. Śniadanie w towarzystwie aromatycznej kawy. I to wszystko zapewnią Ci Włochy w najlepszym gatunku. Każdy znajdzie w tych smakach coś dla siebie. Do tego lekko, zdrowo i świeżość składników gwarantowana.

Dla poszukiwaczy smaków Włochy też mają coś do zaoferowania. Czy wiesz, że istnieje ponad 600 różnych kształtów makaronów, a większość z nich ma swój własny sos?

Jakość włoskiego wina zapewne nie jest Ci obca. Każdy region może poszczycić się własnymi gatunkami. Więc na tym polu też jest co odkrywać. Ich degustacja w połączeniu ze zwiedzaniem winnicy to fajny pomysł na randkę w podróży poślubnej.

Krótki lot i swoboda poruszania się po kraju

Po stresie związanym z przygotowaniami do ślubu i wesela chcesz jak najszybciej wypocząć. Nie masz ochoty na długą podróż z przesiadkami? Lot do Włoch jest krótki. Trwa średnio 2 godz. 7 min. Z Warszawy są bezpośrednie loty do 7 największych miast.

Podróż nie wiąże się też z większymi formalnościami. Nie trzeba wizy ani dodatkowych szczepień. Wystarczy dowód.

Poruszanie się po kraju lub miastach też nie stanowi problemu. Najpopularniejszy środek transportu wśród zwiedzających to pociąg. W miastach najszybciej przemieścisz się skuterem. Do wyboru masz jeszcze:

  • samochód z wypożyczalni
  • autobus
  • taxi
  • rower
  • łódź i taksówki wodne w Wenecji

Wybierasz aktywną podróż poślubną? We Włoszech nie stracisz czasu, aby się po nich poruszać. Wykorzystasz go na zobaczenie licznych zabytków i niezwykłych miejsc. Nasza mapa pomoże Ci przy sprawnym planowaniu, by niczego nie pominąć.

Więcej wskazówek czym i jak poruszać się po Włoszech znajdziemy tu.

tanie loty wlochy rzym wenecja mapa dekoracja

***

Wiesz już, który kraj wybrać na podróż poślubną. I masz pewność, że Twój miesiąc miodowy przeżyjesz w niezwykłym miejscu. Uroczą pamiątką mogą być zdjęcia na płótnie, które będą Wam przypominać ten magiczny czas. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co mówią nasi Klienci
337 opinii